Sieviešu ziemas zābaki, pirkt online:

Puszābaki

Puszābaki

Ikviens zina, cik mānīgi mēdz būt Latvijas laikapstākļi. Neskatoties uz to, ka gadalaiki, kā zināms, ir četri, ievērojamu laika periodu ik sezonu aizņem to starpposms – brīdis, kad iepriekšējais gadalaiks jau galā, taču nākamais vēl tā īsti nav sācies. Sarežģījumus šis fakts nereti rada rudenī. Vasaras kurpes jau droši novietotas skapī, taču silto ziemas zābaku laiks vēl nav pienācis, turklāt nemaz nav zināms, kad īsti tas gaidāms. Kamēr viena daļa dāmu spītīgi salst plānajos rudens zābaciņos, bet citas – jau karsējas ziemas zābakos, vērts ņemt vērā, ka labākais risinājums šādam laikam ir sieviešu puszābaki. Puszābaki sievietēm pieejami gan siltākam, gan vēsākam laikam. Rudens pirmajā pusē iespējams iegādāties plānus, taču kvalitatīvus puszābakus vai botiljonus – slēgta tipa puszābakus, kas vairāk līdzinās kurpēm.

Eleganti puszābaki sievietēm

Savukārt oktobrī un novembrī lieti noderēs siltie puszābaki, kas pildīs tiem uzticētās funkcijas ne sliktāk kā klasiski zābaki. Līdzīgas variācijas iespējamas arī ar zābaku krāsām un stilu – iespējams atrast gan puszābakus ar plakanu zoli, gan zābaciņus uz spica un augsta papēža. Ja vēlies iekļaut sieviešu puszābakus arī savā garderobē, ņem vērā, ka nepieciešams atrast tādu modeli, kas nenodara kaitējumu tavam siluetam. Īsākām dāmām piemēroti būs puszābaki ar dziļu izgriezumu augšpusē, kamēr garāku kāju īpašnieces droši var atļauties puszābakus, kas kļaujas ap potīti. Ja izvēlies puszābakus ar platformas veida zoli, uzvairies tos kombinēt ar svārkiem – šāda veida apavi radīs pārlieku masīvu iespaidu par ķermeņa lejasdaļu. Jāatzīmē, ka pēdējo gadu laikā īpaši aktuāli kļuvuši puszābaki bez purniņa.

Drosmīgas dāmas šāda veida apavus bez šaubām var iekļaut arī savā rudens garderobē, taču, ja neesi droša par to, kāda veida apģērbu un aksesuārus ar tiem kombinēt, labāk atstāj šos puszābakus gada siltākajiem mēnešiem.Pievērs uzmanību arī tam, lai tevis izvēlētie puszābaki atbilst pārējam apģērbam. Gluži tāpat kā ar cita veida apaviem puszābaki jāpieskaņo tērpam un situācijai, pielūkojot, lai koptēls būtu harmonisks un saskaņots.