Stilīgi Apavi Internetā

Stilīgi apavi

Nav nekāds noslēpums, ka ik dekādi modē atgriežas kas tāds, kas jau savulaik piedzīvojis savu slavas stundu. Ja savulaik atviegloti uzelpoji, kad no veikalu plauktiem pazuda kāds no apģērba gabaliem, kas tev pagalam nepatika, vai tieši otrādi – skumi, kad pārtrauca ražot kādu no taviem iecienītajiem fasoniem vai modeļiem, tad zini, ka nav nekādas garantijas, ka drēbes vai apavi pēc dažiem gadiem jau atkal nebūs modē. Piedzīvojot nelielas vizuālas pārmaiņas, lietas nereti gūst otru atzinības vilni, jo galu galā – viss jaunais ir labi aizmirsts vecais.

Arī šoruden modē ir apavi, kas aktuāli bija pirms diviem gadu desmitiem. Lai gan tie nenoliedzami pielāgoti mūsdienām, padarīti glītāki un aktuālāki, šodienas stilīgajos apavos iespējams bez pūlēm saskatīt deviņdesmito gadu vēsmas.

APAVI.LV

Šogad, līdzīgi kā pērnajā rudenī, stilīgu apavu līderpozīcijā izvirzījušās dažādas interpretācijas par sportisku stilu. Kedas, sportiska stila apavi, kas kombinējami ne vien ar ērtām džinsām, bet arī kleitām, sporta apavi, kas vairāk atgādina klasiska stila kurpes, kā arī dažādi „uzlabotie” varianti – sportiski apavi ar gaismiņām, spīguļiem un tamlīdzīgi.
Tāpat stilīgi apavi šodien ir sen aizmirstās kurpes uz platformas. Ja ilgu laiku ikviena modes dāma priekšroku deva dažāda augstuma papēžiem, tad nu modē atkal ir salīdzinoši ērtā platforma. Platforma var būt izvietota gan visas pazoles garumā, gan pacelt uz augšu tikai pēdas papēža daļu, tādējādi padarot apavus elegantākus un vairāk līdzinoties papēdim. Šāda veida apavi pieejami gan no ādas un tās imitācijas, gan zamša, gan lakādas, ļaujot ikvienam atrast sev ko tīkamu un gaumei atbilstošu.

Labā ziņa ir tāda, ka modē atgriežas komforts – steidzīgajā ikdienā pats galvenais ir ērtības un spēja operatīvi pārvietoties, vienlaikus saglabājot glītu un gana modernu tēlu. Šīs sezonas modes aktualitātes ļauj izraudzīties stilīgus apavus, tai pašā laikā parūpējoties par to, lai kurpes būtu ne vien modernas, bet arī ērtas. Ar vienu apavu pāri vari gan doties uz ofisu, gan nodoties aktīvai atpūtai.